Çözümler - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

Çözümler

Bitrix24 ile ; Müşteri, Tedarikçi, İş Ortağı İlişkilerinizi, Çalışanlarınızı, Pazarlama, Satış, Sipariş, Faturalama, Satınalma, İnsan Kaynakları, Personel Alım ve tüm İş Süreçlerinizi, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz bilgisayar, cep telefonu ya da tabletinizden, olduğunuz yerden ve anında chat, sesli ya da görüntülü iletişim ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Çözümler, Uygulamalar ve Entegrasyonlar

Müşteri İlişikileri Yönetimi
Bitrix24 ile müşterilerinizle her an iletişim halinde bulunabilir, onların ihtiyaç, destek, soru ve sorunlarından haberdar olabilirsiniz. Bitrix24 müşteri ilişkileri yönetimi(CRM) küçük, orta ya da büyük ölçekli şirketlerin müşterilerini tanıması, ihtiyaçlarını doğru analiz etmesi ve bu doğrultuda ürün ve hizmet geliştirmesine imkân tanır. Müşterileri profilleri, alışkanlıkları, gibi değişkenleri tek tek analiz edebilir ve bu verilerin analizi sonucunda etkili olabilecek satış ve pazarlama stratejileri geliştirebilirsiniz.
İş Süreçleri Yönetimi ve Otomasyonu
Bitrix24 iş süreçleri yönetimi (BPM) ile iş süreçlerinizi en baştan en sona görünür bir hale getirebilirsiniz. İş süreçleri yönetimi ile iş verimliliğinizi artırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. İş süreçleri faturaların, kayıtların yönetilmesine; müşteri kayıtlarının hızlı ve sorunsuz biçimde açılmasına, müşterilere ve şirket içi çalışanlara daha iyi bir hizmet sunmak için verimli bir çalışma ortamına imkân sağlar.
Pazarlama, Tanıtım Süreçleri, Aktiviteleri Otomasyonu ve Yönetimi
Bitrix24 pazarlama otomasyonu sayesinde tanıtım, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi doğru platformda, uygun içeriklerle ve hedef kitlenize sunabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarırken zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Otomatik bildirim ve uyarılar ile pazarlama faaliyetlerinizi, tanıtım süreçlerinizi profesyonel biçimde yürütebilirsiniz. E-posta otomasyonu ve istatistikleri ile raporlama yapabilirsiniz.
İş Geliştirme ve Pazar Analizi, İş Süreçleri
Stratejik hedefleriniz doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşterileri ilişkilerinizi, iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Bitrix24 ile pazarda yeni kullanıcılara ulaşmak, var olan müşterilerin memnuniyetini artırmak, yatay ve dikey entegrasyonlar ile karlılık maksimizasyonu elde etmek son derece kolay!
Satış, Sipariş Takip İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi
Bitrix24 ile alınan ya da size iletilmiş tüm siparişleri anında görüntüleyebilir, raporlama yapabilir ve yönetebilirsiniz. Siparişleri faturaya dönüştürebilir ve satış sürecinin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sipariş veya fatura takibi için kullandığınız farklı programlar varsa da Bitrix24 ile entegre edebilirsiniz.
Personel, İnsan Kaynakları İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi
Bitrix24, personel ve personelin çalışma zamanı yönetimi konusunda da son derece işlevsel imkânlar sunar. Çalışanlarınızın devamlılık takibini yapabilir, çalışanlarınızdan günlük, haftalık, aylık raporlar isteyebilirsiniz. Uyarı bildirimleriyle çalışan performansını artırabilirsiniz.

Yönetici olarak çalışanlarınızın raporlarını derecelendirebilir ve gelişmiş rapor ayarlarını kullanabilirsiniz. Yapılması gereken işleri ve görevleri günlük planlayıcı ile entegre edebilirsiniz. Hem mevcut hem de çalışanlarınızla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şirketinize özel organizasyon şemasını ve departman yapısını belirleyebilirsiniz.
Tedarikçiler, İş Ortakları İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi
Tedarik ve tedarikçi zincirinizi yönetebilir, tedarik iş sürecinizi Bitrix24’e entegre ederek yönetimini, takibini tek bir platformdan gerçekleştirebilirsiniz.
İç ve Dış Satınalma, Tedarik İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi
İthalat ve ihracat süreçlerinizi Bitrix24’e entegre ederek faturalaştırabilir, raporlayabilir ve en önemlisi her yerden, istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Satınalınan bir ürünün hangi tarihte, hangi firmadan, hangi fiyat ve hangi para birimi ile alındığı görüntüleyebilir ve geçmiş kayıtlarınızı da takip edebilir, tedarikçilerinizle yaptığınız görüşme detaylarını inceleyebilirsiniz.
Proje Yönetimi ve Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi
Açık ya da özel proje grupları belirleyebilir ve dilerseniz bu gruplara dış ağ erişimi için yetki verebilirsiniz. Projeleriniz üzerinde harcanan zamanı, yapılan işlemleri gözlemleyebilir ya da raporlayabilirsiniz. Proje üzerinde sohbet edebilir ve fikir alışverişinde bulunup, yorum yapabilirsiniz. Projelerinizi kanban ya da gantt tabloları ile görüntüleyebilir, hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
Hukuki Mevzuat ve Süreçler Yönetimi
Bitrix24 ile hukuki süreçlerinizi daha sistematik bir hale getirebilir, riskleri minimuma indirebilirsiniz. Hukuki sözleşmeler hazırlayabilir, raporlamalar yapabilirsiniz. Bitrix24’ü hukuki süreçlerinizi düzenleyen bir araç olarak da kullanabilirsiniz.
Seyahat Planlama ve Yönetimi
Seyahatlerinizi Bitrix24’ün ajandasında düzenleyebilir ve takip edebilirsiniz. Etkinlikleriniz için grup takvimini ya da kişisel planlayıcıyı kullanabilirsiniz. Seyahat süreçlerini yönetirken yer, zaman ve mekândan bağımsız olmanın keyfini sürebilirsiniz. Ofisten uzakta çalışırken de iş süreçlerinizi, çalışanlarınızı, planlarınızı akıllı telefondan, tabletten ya da bilgisayarınızdan internet bağlantısının olduğu her yerden takip edebilirsiniz.
Ortak ve Özel Randevu, Ziyaret Planlama ve Takibi
Müşterilerinizle ortak ya da özel randevular ayarlayabilir; tüm iş ziyaretlerinizi Bitrix24 üzerinden planlayabilirsiniz. Ofis dışındayken de müşterilerinizle, çalışanlarınızla iletişim halinde olaya devam edip, süreçlere katkıda bulunabilirsiniz.
Müşteri, İş Ortağı, Tedarikçi Veri Tabanı Yönetimi
Tüm müşterilerinizi, iş ve çözüm ortaklarınızı, tedarikçilerinizi onlara ait tüm bilgileri Bitrix24 veri tabanında saklayabilir ve bu verilere dilediğiniz zaman, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Müşteri, tedarikçi ya da çözüm ortağınızın bilgilerine erişmek, değişiklik yapmak için ofiste olmanıza gerek yok!
Ulaşım, Lojistik Araç Takibi
Rota planlaması ile araçları takip edilebilir bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlamak için performansınızı artıracak süreç ve alt yapı Bitrix24’te mevcut!
Depolama, Stok, Ambar Yönetimi
Bitrix24 ile lojistik, depo, stok yönetimi yapmak ve bu süreçleri Bitrix24’e entegre etmek çok kolay! Bitrix24 ile stokta ne kadar ürününüz kaldığını görebilir, satış sürecinizi sorunsuz bir biçimde tamamlayarak müşterilerinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz. Stok giriş-çıkış raporları alabilir ve süreci her an takip edebilirsiniz.
Ürün, Hizmet Fiyatlandırma ve Satış Süreçleri Yönetimi
Satış süreçlerinin yönetimi Bitrix24 ile karmaşık ve zor bir hal almaktan çıkıyor. Hangi müşterilerle hangi anlaşmaları yaptığınızı, ne teklif verdiğinizi, yaptığınız anlaşmaların hangi aşamada olduğunu, hangileri konusunda dikkatli davranmanız gerektiğini analiz edebilmek ve etkin bir fiyatlandırma politikası belirlemek için Bitrix24 işlevsel bir platformdur.
Satış Sonrası Süreçler Takibi ve Yönetimi
Satış sonrasında müşteri hizmetleri, müşteri şikâyetleri, servis talepleri, ürün montajı gibi satış sonrasındaki sürecin takibi ve yönetimi konusunda Bitrix24 size kolaylık sağlar. Satış sonrası destek ve takip işinin iyi yönetilmesi müşteri memnuniyeti olarak size geri dönecektir.
Teknik Destek Hizmetleri ve Süreçleri Takibi ve Yönetimi
Servis departmanlarında iş takibini son derece kolaylaştıran Bitrix24 ve entegrasyonları ile müşteri ürünlerinin periyodik bakımı, servis kayıtları, servisin ne zaman verileceği, kim tarafından verileceği gibi süreçlerin hem takibini hem de yönetimini yapabilirsiniz.
Faturalama, Tahsilat, Finans, Banka Hesap Yönetimi
Bitrix24 ile gelir-gider yönetimi, cari hesap yönetimi, fiyatlandırma, tahmin ve bütçeleme gibi pek çok farklı sürecin takibini yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Maliyet analizleri yapabilir, farklı banka hesaplarını yönetebilirsiniz.
Müşteri, İş Ortağı, Tedarikçi, Çalışan Verimlilik Analizi
Tüm çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın, tedarikçilerinizin bilgilerini tek bir yerde toplayabilir ve verimlilik analizlerinde bulunabilirsiniz.
Şirket Yönetimi ve Liderlik
Bitrix24 ile şirketinizin, çalışanlarınızın takibi ve yönetimi için her an ofiste olmanıza gerek kalmaz. Çalışma gruplarınızı, projelerinizi uzaktan da yönetebilir, izinleri ayarlayabilir, görev atamaları yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunların takibi ve raporlamasını yapmak da zamanınızı almaz, sizi yormaz.
Online Chat, Sesli, Görüntülü İletişim
Şirketiniz için genel veya özel sohbet grupları oluşturabilir, çalışma veya proje grupları üzerinde konuşabilir ve sohbet geçmişi araması yapabilirsiniz. Web, masaüstü ya da mobilde sohbet uygulamalarını kullanmaya devam edebilirsiniz.
E-Posta Entegrasyonu ile E-Mail Alma Gönderme
Bitrix24, e-postalardan gönderiler oluşturmanıza ve aynı zamanda gönderilerinize de e-posta alıcıları eklemenize izin verir. Mail entegrasyonu sayesinde oluşturulmuş tüm müşterilerinize veya iş ortaklarınıza toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.
Telefon, Santral, Vide Konferans Entegrasyonu
Güvenilir bir internet bağlantısının olduğu her yerden, her zaman yurtiçi ya da yurt dışındaki müşterilerinizin cep telefonunu ya da sabit hattını arayabilirsiniz. CRM’ den doğrudan arama yapabilir ve dilerseniz görüşmeyi kaydedebilirsiniz. Bitrix24’ü kurumsal iletişim aracınızla tamamen entegre edebilirsiniz.
Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme
Bitrix24 ile oluşturulan web siteleri için ücretsiz ve sınırsız bant genişliği imkânı vardır. Kendi alan adınızı ücretsiz olarak kullanabilir ve pek çok ihtiyaca, sektöre özel şablonlar arasından birini tercih edebilirsiniz. Bitrix24 üzerinde oluşturulan web sitelerinin kullanımı kolay bir blok tabanı vardır ve HTML gerektirmez.
E-Ticaret Altyapısı ve Entegrasyon İmkanları
E-ticaret alt yapılarınızı Bitrix24’e entegre edebileceğiniz gibi gruplarınıza özel mağaza açıp, başka firmaları da mağaza açmaya devam edebilirsiniz.
E-Fatura ve Özel Yazılımlar Entegrasyon İmkanları
E-fatura, e-defter, e-arşiv gibi uygulamalarınızı Bitrix24 ile entegre ederek kullanabilirsiniz.
Mobil Çalışma İmkanları ve Gelişmiş Mobil Uygulamaları
Bitrix24 size CRM ve çağrı merkezini bir arada sunar. Tüm iş yönetim, müşteri yönetim ve süreç yönetim süreçlerini Bitrix24 mobil uygulamalarında da yönetebilirsiniz.
İş, Görev Atama ve İş Akışları
İş ve görev atamaları yapabilir ve bunların başlangıç-bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz görevler için hatırlatıcı ve bildirimler ekleyebilir, raporlama yapabilirsiniz. İş akışları belirleyebilir ve bu akış için görev yönetimi yapabilirsiniz.
Proje ve Çalışma Grupları Oluşturma ve Anlık İletişim
Küçük ya da büyük ölçekli tüm ekipleriniz için ortak çalışma ve proje grupları oluşturabilir, proje sorumlularını belirleyebilir ve süreç yönetiminde bulunabilirsiniz. Anlık iletişim ile projeye ve çalışma gruplarına her an, her yerden dahil olabilirsiniz.
Sosyal Intranet ve Extranet
Sosyal Intranet ile etkinlik akışını, konuşmaları, beğenileri, tepkileri izleyebilirsiniz. Duyurularda bulunabilir ve istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Extranet çalışma grupları(çalışma grubu haricindeki kullanıcılar) belirleyebilir ve bu gruplarla sohbet edebilir, e-posta yoluyla işbirliği yapabilirsiniz.
Ajanda, Takvim Yönetimi
Kendi işlerinizi, toplantılarınızı, organizasyonlarınızı, şirket etkinliklerini düzenlemek için en işlevsel araçlardan biri Bitrix24’ün takvimi! Etkinlik zamanlayıcısı, grup takvimi, şirket takvimi, favori takvimler gibi pek çok alternatif ve etkinlik zamanlayıcısı ile işlerinizi unutmak, hatırlamamak gibi bir derdiniz kalmayacak! Outlook ve Google takvimleri ile çift yönlü senkronizasyon da yapabilirsiniz.
Doküman, Evrak, Bilgi Yönetimi
Bitrix24 ile çevrimiçi dosyalarınızı bulut, özel bulut ya da kendinize ait sunucularda muhafaza edebilir ve dokümanlarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Doküman onayı için iş akışları düzenleyebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi herkese açık olarak paylaşabileceğiniz gibi şifre korumalı indirme linkleri ya da doküman kilidi belirleyebilirsiniz.
Gelişmiş Sürekli Destek Hizmetleri
Bitrix24, sistemin farklı özelliklerini gösteren pek çok eğitim materyalleri sunar. Videolu paylaşımlar ve sıkça sorulan sorular ile aklınıza takılan pek çok farklı sorunun cevabını alabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir soru ya da sorununuz Bitrix24 temsilcisi tarafından 24 saat içinde sağlanmaktadır.
ÜCRETSİZ KULLAN