Bitrix24 Fiyatlar

BITRIX24 ÇÖZÜMLERİ PAKETLER LİSANSLARI

Bitrix24 Cloud (Bulut) ve de Self-Hosted On-Premise (Şirketiçi) Çözümleri özel fiyatlarımız hakkında bilgi ve teklif almak için bize online chat, sesli ya da görüntülü iletişim ile kolaylıkla ulaşıp talepte bulunabilirsiniz. Paket Seçimi konusunda lütfen deneyimli ekibimize danıştıktan sonra satınalmanızı gerçekleştiriniz.

BITRIX24 EĞİTİM SEKTÖRÜNE ÖZEL İNDİRİMLİ Lisans Fiyatları:

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren eğitim kuruluşları, kolejler, okullar için özel eğitim indirimlerinden faydalanmak için lütfen teklif isteyiniz.

BITRIX24 ÇÖZÜMLERİ KATMA DEĞERLİ HİZMETLERİMİZ :

Sunucu Üzerine Bitrix24 Self-Hosted (On-Premise) Versiyon Kurulumu

Türkçe Dil Paketi Kurulumu ve Entegrasyonu

Kullanıcı ve Admin Eğitim Hizmetleri

Ek Geliştirme, Yazılım Hizmetleri

Özel İş Akışları ve İş Süreçleri Tasarımı

İçeri ya da Dışarı Veri Aktarma Hizmetleri

Uygulama Entegrasyonu (API)

Sürekli Teknik Destek Hizmeti

Çözüm ve Süreç Danışmanlığı

BITRIX24 SANAL BULUT SUNUCU Hizmetlerimiz :

Self-Hosted On-Premise (Şirketiçi) çözümlerimizi kullanmayı düşünen kurum ve kuruluşlara güvenilir ve kesintisiz tercihe göre lokal, Türkiye veya Yurtdışı Veri Merkezlerimiz üzerinden güvenilir SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU hizmetlerimiz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

GLOBALNET 500'e yakın Kurumsal müşterisine Sunucu Yönetim ve Destek hizmetleri sağlayarak, kuruluşların ofislerinde sunucu bulundurma ve administrasyon, personel ve ekstra altyapı maliyetlerini düşürmekte ve kesintisiz, sürekli destek hizmeti vermektedir.

ÜCRETSİZ KULLAN