Bitrix24 Logo

Bitrix24 Premium Kampanyası

İçerik tablosu

Ücretsiz CRM’inizi yükseltmenin tam zamanı

Sizin işletmeniz. Sizin yönteminiz. Sınırsız.

İşletmeniz için en iyisini seçin ve Bitrix24’ün Standart ve Profesyonel planlarıyla premium ayrıcalığını yakalayın. Sadece en başarılı şirketlerin emrine amade olan profesyonel araçlara erişim sağlayın: Satış Zekâsı ve CRM pazarlamadan detaylı analizlere, iş otomasyonuna ve çok daha fazlasına kadar!

Bu arada, %44’e varan indirimlerle premium hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı:

Bitrix24 Premium Kampanyası

Bitrix24’le Premiuma geçip işletmenizi dönüştürün!

Hükümler ve Koşullar
Bu özel teklif yalnızca 21 Haziran – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bitrix24 Premium Kampanyası tüm alan adlarında (RU, UA, KZ ve BY hariç) oluşturulmuş ve şu ana kadar hiç ticari abonelik yaptırmamış ücretsiz Bulut hesapları içindir. Bitrix24 Premium Kampanyası, Standart ve Profesyonel planlar için 12 ya da 24 aylık abonelikleri kapsar. Bu teklif diğer indirimlerle ya da özel tekliflerle (partner indirimleri dışında) birleştirilemez ve bu indirimle satın alınan orijinal abonelik döneminin ötesine uzaıtlamaz. Gelecekte yapılacak olan tüm abonelik yenilemeleri normal ücretten faturalandırılacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen İletişme geçin.

Globalnet logo

Sorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsunuz, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

 

Ticari lisans anahtarınızı başka bir Bitrix24 satıcısı aracılığıyla satın aldıysanız, lütfen [email protected]  adresimizden bizimle iletişime geçin.