Sektörler - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

Sektörler

Bitrix24 ile ; hangi sektörde olursanız olun, her sektöre uygun uygulanması mümkündür. Bitrix24 platformu üzerine sektörel faaliyeti bulunan firmanın tüm iş süreçleri, aktiviteleri, iş akışları, bilgi ve veri altyapısı uyarlanabilmekte ve otomasyona dönüştürülebilmektedir. Bitrix24 sektörel uygulamalar ve referanslar için bize ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Sektörel Uygulama Alanları

Gayrimenkul Sektörü
Emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler mevcut müşterin ihtiyaçlarının, taleplerinin hatırlanması ve bu doğrultuda görüşmelerin yürütülmesi, stratejilerin oluşturulmasında Bitrix24 işlevsel araçlar ve çözümlerini kullanabilirler.

Gayrimenkul satış CRM süreçlerinizi Bitrix24 ile karlılığı maksimize ederek yönetebilir ve müşterilerinizde olan ilişkilerinizi iyileştirebilir, etkin bir müşteri takip planı oluşturabilir ve müşteri veri tabanınızı güncel tutabilirsiniz.

Sözleşmelerin takibini, ihaleleri, ekspertiz raporlarını, satışları, müşterilere ait verileri tek bir yerden yönetebilir ve kolaylıkla takibini yapabilirsiniz. Bitrix24 ile sahip olduğunuz gayrimenkuller üzerinde daha etkin bir kontrol mekanizması oluşturabilir ve gelir-gider planlamalarının yönetimini etkin biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
İnşaat Sektörü
Orta ölçekli ve büyük şantiyeye sahip inşaat firmaları koordinasyon ve denetleme sorununa karşı proje yönetimi özelliğini kullanabilir, Bitrix24 ile yöneticiler, denetleyiciler şantiyelerde yapılan bütün işleri her an denetleyebilir, yönetebilir, çalışanlar ardışık ve eş zamanlı işlerin ilerlemesi için aralarında gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlayabilirler.

İnşaat sektöründe tedarik süreçleri, satış öncesi, satış süreci ve satış sonrası süreçlerinin takibi ve yönetiminde Bitrix24 CRM çözümlerini kullanabilirsiniz.

Müşterilerle ya da iş ortakları ile iletişim kurulması, etkileşim sağlanması için extranet çalışma ya da proje grupları oluşturulması da Bitrix24’te son derece kolaydır. Bununla birlikte dosyaların, kaynakların ve verilerin toplanması, düzenlenmesi, transfer edilmesi gibi iş sürecine hız kazandıracak faaliyetleri de Bitrix24 üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.
Eğitim
Okul, kurs gibi kurumlar bütünleşik bir planlama için Bitrix24’ü kullanabilirler.

Mevcut öğrencilerle ya da öğrenci adaylarıyla gerçekleştireceğiniz tüm görüşme ve iletişim süreçlerini, sınıf yönetimi, işe yerleştirme, velilere bilgilendirme paylaşımlarında bulunma, öğretmenler arasında iletişimi sağlama, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere ait veri tabanları oluşturma gibi işlemlerinizi Bitrix24 üzerinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca yazışmaların yürütülmesi, okul etkinliklerinin ve planlarının hazırlanması gibi pek çok süreci de Bitrix24 üzerinden oluşturmak, takip etmek ve yönetmek son derece kolaydır.
Gıda Sektörü
Restoran zincirleri, gıda toptancıları, catering firmaları vb. Bitrix24 süreç yönetim araçlarını kullanabilirler.

Bitrix24 sayesinde tedarikçilerinizle iş birliği yapabilir, ödemeleri takip edebilir, daha düşük maliyetler ile uygun kalitede üretime zemin oluşturabilirsiniz. Üretimin her aşamasını, üretim yapan insanları ya da işletmeleri denetleyebilirsiniz. Ürünlerin ne zaman, ne kadar zamanda ve nereye gönderileceğini, nakliye ve faturalandırma süreçlerini yönetebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak satış kanallarınızla ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Maliyet takibi, stok takibi işlemlerin denetlenmesi de Bitrix24’te yapılabilir.
Tarım Sektörü
Tarım sektöründe faaliyet gösteren şirketler, üreticiler, ihracatçılar, soğuk hava depoları vb. Bitrix24 ERP ve BPM süreçlerinden faydalanabilirler.

Tarımsal iş süreçlerinizin her birini Bitrix24 üzerinden takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Bitrix24 ile hem tedarik zincirleri oluşturabilir ve bu işleyişi yürütebilirsiniz hem de müşterilerinizle olan alışverişlerinizi, ilişkilerinizi daha profesyonel bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bitrix24 ün iş süreçleri yönetim araçları, müşteri ilişkileri yönetim araçları ve proje yönetim ile zaman yönetim araçları ile maliyetleri düşürebilir, iş akışınızda otomasyonlar gerçekleştirebilir ve müşterilerinizi, finansal varlıklarınızı, daha iyi yönetebilir bir hale gelebilirsiniz.
Bilişim, İletişim ve Yazılım Teknolojileri Sektörü
Bitrix24 iletişim, bilişim ve yazılım teknolojileri için işlevsel araçlar ve çözümler sunar.

Bilişim, iletişim ve yazılım sektörü için Bitrix24 hem işlevsel hem de stratejik araçlara sahiptir. Bitrix24 ile verilerinizi, bilgilerinizi, dosyalarınızı saklayabilir, üzerinde değişiklik yapabilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Logo yazılımları, e-ticaret sistemleri, muhasebe programları, telefon ve mail uygulamaları gibi pek çok farklı uygulamayı ya da yazılımı Bitrix24’e entegre edebilir ve tüm işlerinizi, süreçlerinizi tek bir yerden yürütebilirsiniz.

Bilgilerin, verilerin sonuçlarının paylaşılması, saklanması ve tüm bu süreçlerin organize edilmesi için gerekli araçlar Bitrix24’te mevcuttur. Bitrix24 ile ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi’ne ait süreçlerin takibini daha kolay ve takip edilebilir hale getirebilirsiniz.
Otomotiv Sanayi
Otomotiv ve sanayi sektöründe yer alanlar, çeşitli servis parçaları üretenler, taşeron olarak üretim yapanlar vb. Bitrix24 ile iş süreçlerini denetlenebilir hale getirebilirler.

Bitrix24 ile hem iş ortaklarınızla, hem müşterilerinizle hem de tedarikçilerinizle çok kanallı bir iletişim kurmanız kolaylaşır. Üretim aşamalarını, maliyetlerini, teslim durumlarını gerçek zamanlı olarak görebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Farklı kanallardan gelen analizleri, bilgileri ve verileri bütünleşik tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Bununla birlikte servis ve destek süreçlerini sorunsuz bir biçimde yönetebilmek için de Bitrix24’ün çözüm ve araçlarından faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış otomasyonlar, özelleştirmeler ve entegrasyonlardan faydalanabilirsiniz.
Makine Sanayi
Makine ve imalat sektöründe yer alan, makine ve ekipman üreten, ithal eden, ihraç eden, yurtiçi veya yurtdışı servis hizmeti veren firmalar Bitrix24’ün CRM ve BPM araçlarını kullanabilirler.

Bitrix24’te makine sektörüne yönelik CRM uygulamaları ile satış ve satış sonrası süreçlerin yönetimini sağlayabilirsiniz. Makine satış işlemleri ve takibi, satış yönetimi, satın alma yönetimi, servis ve doküman yönetimi, zaman yönetimi, kaynak yönetimi gibi işlemleri kısa zamanda ve maksimum karlılık ve verimlilik ile Bitrix24’te gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni tekliflerin hazırlanması, yeni projelerin oluşturulması ve var olan projelerin yönetimi, tahsilat ve ödeme planlarının takibi gibi işlemleri Bitrix24 üzerinden kolaylıkla halledebilirsiniz.
Üretim
İmalat sektöründe faaliyet gösteren kurumlar, işletmeler Bitrix24’ün iş süreçlerini daha verimli ve işlevsel hale getiren araçlarını kullanabilirler.

Tedarik zinciri oluşturma ve takip etme, iş ve üretim süreçlerini optimize etme, verileri ulaşılabilir ve denetlenebilir yaparak işlerin hızlanmasını sağlama gibi faaliyetlerinizi Bitrix24 üzerinden kolay ve etkin biçimde sağlayabilirsiniz.

Üretimde bulunduğunuz ticari ortaklarınızla iletişimi ve veri alışverişini güçlendirebilir ve iş akışınızı otomatik hale getirebilirsiniz.
Hizmet
Bitrix24 CRM uygulamaları, hizmet sektöründe iş süreçlerinin takibi ve yönetimi için son derece gelişmiş araçlar sunar.

Bitirx24 CRM ile müşterilerinize ve iş ortaklarınıza ait iletişim ve adres bilgilerini oluşturabilir ve bu verileri dilediğiniz zaman kullanmak üzere saklayabilirsiniz. Çağrı merkezi, hizmet ve kaynak yönetimi, insan kaynakları yönetimi, proje yönetimi yapabilirsiniz.

Müşterilere sağlanacak olan hizmetin daha kaliteli ve memnun edici olması için gerekli otomasyonları, özelleştirmeleri yapabilir ve ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz.
Turizm, Seyahat
Turizm acenteleri ve organizasyon şirketleri Bitrix24’ün CRM araçlarını kullanabilir ve kendi şirketlerine uyarlayabilirler.

Örneğin acenteler ya da otelcilik ile uğraşanlar kendilerine ait internet siteleri üzerinde satış ya da rezervasyon işlemi yapıldığında Bitrix24’ten bildirim alabilirler. Satış yapıldıktan sonra müşteriler aranarak iletişime geçilebilir, memnuniyetleri ve şikayetleri sorulabilir. Müşteri verileri Bitrix24’te saklanabilir.

Çalışanlara görevler atanabilir, her iş bir proje olarak değerlendirilebilir ve çalışanların iş, görev ve sorumlulukları takip edilebilir. Bitrix24 insan kaynakları yönetim araçları, zaman yönetim araçları gibi işte verimliliği artırmayı amaçlayan araçlar da sunar.
Pazarlama
Reklam ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren firmalar Bitrix24’ün CRM ve BPM araçlarını kullanabilirler.

Mevcut ya da potansiyel müşterilerle ilişkiler geliştirme, mailing gibi yöntemlerle tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde bulunma, teklif ve sipariş formları oluşturma, müşteri şikayetlerini değerlendirme, çalışanlara görevler atama gibi faaliyetleri Bitrix24’te kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri bilgilerinizi, verilerinizi Bitrix24’te saklayabilirsiniz.

Bitrix24 ile pazarlama süreçlerini takip edilebilir, yönetilebilir hale getirebileceğiniz gibi pazarlama iş süreçlerinizi özelleştirebilir ve otomatik hale getirebilirsiniz.
Perakende
Perakende ve mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler Bitrix24 CRM ve ERP araçlarından yararlanabilirler.

İş süreçlerinizi, müşteri ilişkilerinizi her an takip ve analiz edilebilir, denetlenebilir hale getirerek zincirin tüm halkalarını güçlendirebilirsiniz. Ürünlerin, mağazaların, stokların, promosyonların takibini yapabilir, karmaşık iş süreçlerini Bitrix24’te işlevsel biçimde yapılandırabilirsiniz.

Müşterilerinizi indirimlerden haberdar edebilir, müşterilere özel faaliyetler yürütebilir ve satış hedeflerinizi Bitrix24’te belirleyebilirsiniz. Satış hedeflerinizi gerçekleştirmek için çalışan performanslarını denetleyebilir, çalışma grupları oluşturabilir ve çalışanlarınızdan raporlamalar isteyebilirsiniz.
Mobilite
Bitrix24’ün çağrı merkezleri ya da sms, whatsapp gibi programlarla entegrasyonu sağlanabilir. Verilerinize, müşterilerinize, bilgi ve belgelerinize dilediğiniz her yerden, her zaman ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Uzaktan ya da dış kaynak projelerinden çalışanlar için de Bitrix24 işlevsel çözümler sunar. Bitrix24’ü mobil cihazlarınızda kullanarak iş süreçlerinizi, projelerinizi yönetebilirsiniz.

Mobil iş akışı yönetimi, dahili telefon, gerçek zamanlı iletişim, mobil CRM Bitrix24’ün işlevsel araçları arasında yer almaktadır.
İnsan Kaynakları
Hangi sektörde olursanız olun Bitrix24’ün insan kaynakları yönetim araçları ile insan kaynakları iş süreçlerini, işlemlerini, verilerini, organizasyon yapısını tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Çalışanların performans denetimi, devam çizelgesi, çalışan portalı, çalışma saatleri, özelleştirilebilir çalışan profilleri, çevrimiçi çalışma dosyaları, çalışanlara ait iletişim bilgileri, personel değişiklikleri gibi işlemlerin takibini, değişikliğini ve yönetimini Bitrix24’te gerçekleştirebilirsiniz.

Bitrix24 insan kaynakları yönetimi ile insan kaynakları departmanının iş yükünü azaltabilir ve çalışma performansını, verimliliği artırabilirsiniz.
Ulaştırma, Lojistik
Taşımacılık, lojistik, ulaştırma alanında faaliyet gösteren kişiler Bitrix24’ün işlevsel ve çözüm odaklı araçlarından, özelliklerinden yararlanabilirler.

Bitrix24’te taşımacılık aktivitelerine ilişkin dokümanların yönetimini yapabilir, her sevkiyat için iş süreci oluşturabilir ve bilgileri, seferleri, güzergâhları kayıt altında tutabilirsiniz. Gelir-gider maliyetlerini, sefer ücretlerini, güzergah kayıtlarını raporlayabilir ve iş süreçlerinizi Bitrix24 ile optimize edebilirsiniz.
Kamu Kurumları, Belediyeler, İl İdareleri
Bitrix24 kamu kurumları, dernekler, sivil toplum örgütleri, belediyeler, il idareleri için de oldukça işlevsel ve çözüm odaklı araçlara sahiptir.

Bitrix24 ile entegre edilmesi durumunda e-fatura, e-imza gibi süreçler de Bitrix24 üzerinden yürütülebilir. Bitrix24 CRM araçları ile iletişim kanalları geliştirilebilir ve sunulan hizmetlerin ardından ilgililere değerlendirme anketi gönderilebilir. Bu şekilde verilen hizmetten memnun kalma ya da memnun kalmama durumu değerlendirilebilir.

Web sayfalarına ya da farklı iletişim kanallarına gelen istek, talep ve şikâyetler Bitrix24’e aktarılabilir.
Yönetim ve Liderlik
Danışmanlık sektöründe faaliyet gösterenler, koçluk yapanlar, şirket yöneticileri, liderler gibi yönetici konumunda olan kişiler Bitrix24 kullanabilirler.

Yönetici ve liderler için Bitrix24 çözüm ve hizmetleri son derece işlevseldir. Şirket sahipleri, CEO’lar, iş süreçlerini, personellerini, belge ve dokümanlarını, müşteri ilişkilerini, satış ve pazarlama süreçlerini ve daha pek çok süreci ofisten ya da uzaktan, farklı akıllı cihazlardan kolaylıkla yönetebilirler.
ÜCRETSİZ KULLAN