Bitrix24 Logo

Bitrix24 Sıcak Ağustos Kampanyası

İçerik tablosu

Kampanya detayları

Sizin işletmeniz. Sizin yönteminiz. Sınırsız.

Mutlu Ağustoslar!

2021’in çoğunu geride bıraktığımıza göre artık şarj olup yılın geri kalanına hazırlanmanın tam sırasıdır. Bitrix24 Sıcak Ağustos Kampanyası, Bitrix24’ün araçlarıyla işletmenizin bataryasını yeniden doldurmak için en iyi zaman!

Yeni planlarımızdan birini seçip 31 Ağustos’a kadar bulut aboneliklerinde ve şirket içi sürümlerde büyük indirim elde edin.

 

ÜCRETSİZ BULUT HESAPLARI

Bu arada, %40’a varan indirimlerle premium hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı:

Bitrix24 Ağustos kampanyası cloud hesaplar fiyatlandırma

(Aboneliğinizi yeni planlardan birine yükseltip %40’a varan indirim kazanın)

TİCARİ BULUT HESAPLARI

Yeni Professional planda %40’a varan tasarruf edin:

Bitrix24 Ağustos kampanyası cloud hesaplar fiyatlandırma

 

ŞİRKET İÇİ SÜRÜMLER

Hep öz barındırmalı sürümü denemeyi istediyseniz eğer yeni kullanıcıysanız %10 indirim elde edin! Bitrix24 Ağustos kampanyası onpremise hesaplar fiyatlandırma

Bitrix24’le Premiuma geçip işletmenizi dönüştürün!

Hükümler ve Koşullar
Bu özel teklif yalnızca 1 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bitrix24 Premium Kampanyası tüm alan adlarında (RU, UA, KZ ve BY hariç) oluşturulmuş ve şu ana kadar hiç ticari abonelik yaptırmamış ücretsiz Bulut hesapları içindir. Bitrix24 Premium Kampanyası, Standart ve Profesyonel planlar için 12 ya da 24 aylık abonelikleri kapsar. Bu teklif diğer indirimlerle ya da özel tekliflerle (partner indirimleri dışında) birleştirilemez ve bu indirimle satın alınan orijinal abonelik döneminin ötesine uzaıtlamaz. Gelecekte yapılacak olan tüm abonelik yenilemeleri normal ücretten faturalandırılacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen İletişme geçin.

Globalnet logo

Sorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsunuz, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

 

Ticari lisans anahtarınızı başka bir Bitrix24 satıcısı aracılığıyla satın aldıysanız, lütfen [email protected]  adresimizden bizimle iletişime geçin.

Ağustos kampanyası Bitrix24