Bitrix24 Türkiye - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

Bitrix24 Türkiye

GLOBAL İnternet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (1999) ve GLOBALNET® İnternet Teknolojileri ve YAZILIM Tic. Ltd. Şti. (2011) şirketlerimizle DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDEKİ Türkiye ve Yurtdışında yüzlerce kurum ve kuruluşa bilgi ve birikimlerimiz yanında, tecrübelerimiz ile uzman teknolojik çözüm ve hizmetlerimizi, sağlam güvenilir altyapılarımız üzerinden, sürekli ve sürdürülebilir memnuniyet prensibi ile sunarak desteklemekteyiz.

Sertifikalı Bitrix24 Gold Partner GLOBALNET® olarak, Bitrix24 On-Premise (Self-Hosted) ve Cloud Ürünleri Lisans satışları yanında, uzman ekiplerimizle analiz, kurulum, özelleştirme, iş süreçleri ve iş akışları uyarlama ve otomasyonu, yazılım erp, voip santral entegrasyonları, danışmanlık ve 7/24 sürekli teknik destek ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Dünya genelinde 5.000.000 üzerinde kullanıcıya sahip olan Bitrix24’ün Türkiye’de de 6.000 ‘in üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır. GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, diğer Bitrix24 kullanıcılarına çözümleri etkin ve verimli kullanıma yönelik destek olmak üzere de çalışmakta ve Bitrix24’ün Türkiye’de yaygınlaşması için kapsamlı tanıtım, seminer ve eğitim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Bu yaklaşımlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda Bitrix24 ürünlerine odaklanmış, Türkiye’deki en kapsamlı ekibe sahip İş Ortağı konumuna gelmiş ve lisans satışlarımız yanında sağladığımız kapsamlı hizmetlerle de liderlik sorumluluğunu üzerimize alarak ilerlemekteyiz.

Bünyemizdeki 11 çalışanımız, dış kaynak ve danışmanlarımızla 15 kişilik ekip yanında sağlam, güvenilir altyapılarımız ve güçlü iş ortaklarımızla sektörümüzde değer yaratarak müşterilerimize güvenilir, uzun vadeli sorunsuz çözüm ve hizmetler sunmakta, nitelikli ve kapsamlı projeler geliştirebilmekteyiz.

Uzun yıllardır internet teknolojilerine odaklı faaliyetlerimiz “alan adı, web sitesi, email, hosting, sanal sunucu, ssl, güvenlik, seo, sosyal medya ve dijital pazarlama” konularındaki uzmanlık ve tercübelerimizle sunucu bazlı On-Premise ya da Cloud sürümüne yönelik ihtiyaçlara hem sorunsuz çözümler sunabilmekte hem de sorunları hızlı şekilde giderebilmekteyiz.

Bitrix24 ve GLOBALNET hakkında kapsamlı bilgilere  bitrix24.globalnet.com.tr ve globalnet.com.tr sitelerimizden ulaşabilir, dilerseniz tanıtım dokümanlarımızı talep edebilirsiniz.

Bitrix24 KullanıcılarıTÜRKİYE ’de GLOBALNET® Kurumsal Hizmetleri ile GÜVENDE !..

ÜCRETSİZ KULLAN