DESTEK - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

DESTEK

Ülkemizde özellikle Dijital Dönüşüm trendi ile birlikte Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve İş Süreçleri Otomasyon (BPM) uygulamalarını kullanan organizasyonların sayısı da artış gösteriyor. Ancak çoğu CRM uygulamasının Türkçe dil desteği ve 7/24 Türkçe profesyonel teknik destek hizmeti bulunmaması, CRM altyapısı edinmek isteyen Türk kullanıcıların destek ihtiyacına cevap vermek üzere ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Dünyanın en gelişmiş CRM ve BPM uygulamaları arasında kabul edilen Bitrix24 dünyada 3.000.000’un üzerinde organizasyon tarafından kullanılmaktadır. Türkçe dil desteği bulunan Bitrix24, ülkemizde ise 10.000’e yakın kuruluş tarafından kullanılmaktadır.

Bitrix24 Türkiye Resmi İş Ortağı olarak GLOBALNET, profesyonel “Dijital İnternet Varlıkları Yönetimi” çözümlerinin yanı sıra Bitrix24 çözümleri ile hemen hemen tüm sektörlere altyapı ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Bitrix24 çözümleri ile ilgili en geniş Türkçe bilgi kaynağı ve Türkiye'de bir numaralı Destek Merkezi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda https://bitrix24.globalnet.com.tr adresi üzerinden Türkiye'deki Bitrix24 kullanıcılarına ulaşmakta ve destek vermekteyiz.

Bitrix24 CRM çözümleri için bizlerle iletişim kurabileceğiniz kanallarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bitrix24 CRM ve BPM çözümlerini şirketinde kullanmak ve verimliliğini, karlılığını arttırmak isteyen değerli müşterilerimize tam kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Bitrix24 çözüm ve hizmetler konusunda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteğe ve size özel hizmetlerimiz çerçevesinde kurulum, yazılım entegrasyonları, eğitim hizmetleri, yerinde tanıtım, uzaktan bağlantı, online tanıtım, online demo, self hosted on-premise çözümlerimiz için sanal sunucu tedariki vb. talepleriniz ve sürekli teknik destek hizmetlerimizden yararlanmak için bize tüm açık kanallarımızdan ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için yandaki iletişim formu ya da sağ alt tarafta görebileceğiniz canlı sohbet hattımız aracılığıyla da bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.
DESTEK İÇİN BİZE YAZIN

ÜCRETSİZ KULLAN