GLOBALNET

Hakkında detaylı bilgiler.

Bitrix24 Logo

GLOBAL İnternet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (1999) ve GLOBALNET® İnternet Teknolojileri ve YAZILIM Tic. Ltd. Şti. (2011)

(2011) şirketlerimizle DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDEKİ Türkiye ve Yurtdışında yüzlerce kurum ve kuruluşa bilgi ve birikimlerimiz yanında, tecrübelerimiz ile uzman teknolojik çözüm ve hizmetlerimizi, sağlam güvenilir altyapılarımız üzerinden, sürekli ve sürdürülebilir memnuniyet prensibi ile sunarak desteklemekteyiz.

Sertifikalı Bitrix24 Gold Partner GLOBALNET® olarak, Bitrix24 On-Premise (Self-Hosted) ve Cloud Ürünleri Lisans satışları yanında, uzman ekiplerimizle analiz, kurulum, özelleştirme, iş süreçleri ve iş akışları uyarlama ve otomasyonu, yazılım erp, voip santral entegrasyonları, danışmanlık ve 7/24 sürekli teknik destek ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Dünya genelinde 9.000.000 ‘un üzerinde kullanıcıya sahip olan Bitrix24’ün Türkiye’de de 10.000 ‘e yakın kullanıcısı bulunmaktadır. GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, diğer Bitrix24 kullanıcılarına çözümleri etkin ve verimli kullanıma yönelik destek olmak üzere de çalışmakta ve Bitrix24’ün Türkiye’de yaygınlaşması için kapsamlı tanıtım, seminer ve eğitim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Bu yaklaşımlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda Bitrix24 CRM ürünlerine odaklanmış, Türkiye’deki en kapsamlı ekibe sahip İş Ortağı konumuna gelmiş ve lisans satışlarımız yanında sağladığımız kapsamlı hizmetlerle de liderlik sorumluluğunu üzerimize alarak ilerlemekteyiz.

Bünyemizdeki 11 çalışanımız, dış kaynak ve danışmanlarımızla 15 kişilik ekip yanında sağlam, güvenilir altyapılarımız ve güçlü iş ortaklarımızla sektörümüzde değer yaratarak müşterilerimize güvenilir, uzun vadeli sorunsuz çözüm ve hizmetler sunmakta, nitelikli ve kapsamlı projeler geliştirebilmekteyiz.

Uzun yıllardır internet teknolojilerine odaklı faaliyetlerimiz “alan adı, web sitesi, email, hosting, sanal sunucu, ssl, güvenlik, seo, sosyal medya ve dijital pazarlama” konularındaki uzmanlık ve tercübelerimizle sunucu bazlı On-Premise ya da Cloud sürümüne yönelik ihtiyaçlara hem sorunsuz çözümler sunabilmekte hem de sorunları hızlı şekilde giderebilmekteyiz.

Bitrix24 CRM ve GLOBALNET hakkında kapsamlı bilgilere  bitrix24.globalnet.com.tr ve globalnet.com.tr sitelerimizden ulaşabilir, dilerseniz tanıtım dokümanlarımızı talep edebilirsiniz.

 

Bitrix24 CRM BPM Çözümleri, Ürünleri eğitim, destek, kurulum, yapılandırma, özelleştirme entegrasyon hizmetlerimiz, uygulama yazılımlarımız ille ilgili ayrıntılı bilgi için https://bitrix24.globalnet.com.tr/hizmetlerimiz/ sayfamızı,
GLOBALNET hakkında bilgi edinmek için de https://globalnet.com.tr/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gold partner sertifikamız

9,000,000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor