Sürekli Teknik Destek

Bitrix24-crm-destek-sirket-ici-gorevler

GLOBALNET, Bitrix24 kullanıcılarının çözüm ortağı olmaya ve Bitrix24 kullanımı ile ilgili kesintisiz destek ve teknik destek hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Bitrix24 girişi ve genel kullanımıyla ilgili herhangi bir soru ya da sorununuzda alanında profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Sürekli teknik destek hizmeti sunan Bitrix24 GOLD PARTNER’ı olan GLOBALNET, firmanızın Bitrix24 kullanımı ile ilgili gereksinimlerini karşılayacak ve teknik sorunları ile ilgilenecek gelişmiş bir altyapıya ve uzman bir ekibe sahiptir.

Bitrix24 kullanımında olmazsa olmaz olarak görülen en önemli nokta teknik destektir. Bitrix24 kullanımı ile ilgili ya da Bitrix24 sürüm güncellemelerinden kaynaklanan teknik bir sorun ile karşılaştığınızda alanında uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Bitrix24, sadece bir CRM pazarlamaya yardımcı bir platform değil; iş süreçleri, müşteri ilişkileri vb. gibi pek çok süreci tek bir yerden, istediğiniz yer ve zamandan takip edebilmenize, yönetebilmenize imkan sağlayan araçlara sahiptir.

Çok sayıda müşteriye hizmet veren GLOBALNET, ulaşılması zor bir müşteri memnuniyetine sahiptir. Kazanmış olduğumuz bu müşteri memnuniyetinin çoğunun da danışmanlık, hizmet ve çözümlerimizde sağladığımız kesintisiz teknik desteğe borçlu olduğunun farkındayız.

Kurumsal hizmete ve satış sonrası müşteri ilişkilerine son derece önem vermekteyiz. Teknik destek personellerimiz ile hem uluslararası hem de Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Yaşadığınız problem ile ilgili ya da danışmak istediğiniz konuyla ilgili olarak tarafımıza mail atabilir, telefon ile iletişime geçebilir, canlı destekten yazabilir ya da web sitemizde belirtilen telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Destek hizmetlerimiz kapsamında Bitrix24 uygulaması kullanan şirketlerin, firmaların alt yapı ya da kullanım problemleri ile ilgili yaşadığı sorunlara olabildiğince kısa zamanda etkin çözümler üretmekteyiz. Her an açık olan tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve tüm soru ve sorunlarınızı rahatlıkla iletebilir, destek alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KULLAN