Uygulamalar Desteği - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

Uygulamalar Desteği

Bitrix24-crm-destek-ice-aktarma

Bitrix24, CRM müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı olmanın çok daha ötesinde son derece gelişmiş CRM çözümleri, BPM çözümleri, proje yönetimi, personel iş takibi, takvim ve ajanda yönetimi, iş akışlarının belirlenmesi ve otomatik hale dönüştürülmesi gibi pek çok farklı iş, zaman, personel, müşteri ilişkileri yönetim çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Bitrix24 alt yapınız üzerinde pek çok uygulamayı birlikte kullanabilir, bu uygulamaları Bitrix24’e entegre edebilir ve tek bir yerden yönetmeye devam edebilirsiniz. Bitrix24’ün tüm araçları, çözümleri ve özellikleri işlerinizi daha kolay bir hale getirmek, müşteri ilişkilerini iyileştirmek, iş akışlarınızı özelleştirmek, çalışan performans denetimini sağlamak, kısa zamanda verimliliği artırmak ve maksimum düzeyde kar elde etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Bitrix24 Intranetinize yeni uygulamalar, güncellemeler, işlevler ve özellikler ekleyebilir ve hedeflerinize ulaşmada işinize yarayacağını düşündüğünüz hazır uygulamaları Bitrix24 marketplace’den yükleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Pazarlama stratejileri için uygulamalar, geliştiriciler için uygulamalar, mobil ve masaüstü uygulamalar ile iş süreçlerinizin yönetimi çok daha görünür ve kolay bir hal alacaktır.

Jira entegrasyonu, whatsapp entegrasyonu, telefon santrai ya da çağrı merkezi sistemi ile entegrasyon gibi pek çok farklı yazılımın, uygulamanın entegrasyonu Bitrix24 ile sağlanabilir.

Bitrix24’te yeni bir modül kullanmak isterseniz manuel olarak kurmanız gerekmektedir. Uygulamalar ile ilgili destek almak için GLOBALNET iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Destek Hizmetlerimiz

  • Bitrix24 uygulamalarının sisteme entegre edilmesi
  • E-posta uygulamalarının Bitrix24 ile entegrasyonu
  • ChatBot gibi canlı destek uygulamaları
  • Görüntülü arama, anlık mesajlaşma ve dosya senkronizasyonu için masaüstü ve mobil uygulama
  • Mail Chip entegrasyonu
  • Logo yazılımları entegrasyonları
  • Zihin haritası (Mind Map) uygulama entegrasyonu ve yapılandırması (Zihin haritası, kişisel ya da takım hedeflerini görsel hale getirilmesidir.)
  • Bitrix24 Plivo sms uygulaması (Bitrix24 otomasyon kuralları ile kısa mesaj göndermenize yardımcı olur.)
  • Bilgi bankası (Knowledge Base) uygulaması ( Bitrix24 hesabınızda makaleler, sıkça sorulan sorular, düzenlemeler, kullanım kılavuzları vb. oluşturmanıza yardımcı olur.)

Farklı uygulama destek hizmetleri için sürekli destek, danışmanlık hizmeti sunan tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bitrix24 Türkiye Gold Partner’ı olarak müşterilerimizin memnuniyetini son derece önemsemekte ve kaliteli, kesintisiz hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

 

ÜCRETSİZ KULLAN