Veri Transferi ve Uyarlama - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

Veri Transferi ve Uyarlama

Bitrix24-crm-destek-ozel-araclar

Şirketinize ait ya da şahsınıza ait tüm verilerinizi Bitrix24’e aktarıyoruz. “Veri transferi nedir ve veri transferi nasıl yapılır?” soruları iş süreçlerini Bitrix24 CRM uygulamasına taşımak isteyen firmaların aklına takılan sorular arasında yer almaktadır.

Mevcut sistemdeki verilerin ya da yazılımların, farklı sistemlere ya da yazılımlara taşınmasına veri transferi denmektedir.

Sektörlere göre farklılık gösterse de tüm şirketler için verileri büyük önem taşımaktadır. Hem çalışanlar hem de müşteriler ile ilgili edinilmiş veriler, siparişler, teklifler, potansiyel müşteri adayları, gibi pek çok farklı bilgi ve belgenin transferi sırasında güvenlik açıklarının oluşmaması, evrak, bilgi ya da dosyaların kaybolmaması gerekmektedir.

Veri transferi ve uyarlama yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken faktörler bulunmaktadır. Öncelikle şirket içindeki veri kaynakları ve bu kaynaklar tarafından oluşturulmuş veriler saptanmalıdır. Bu verilerden hangilerinin ve ne kadarının yeni sistemde kullanılması gerektiği ve farklı kaynakların nasıl entegre edileceği, ilişkisel veri yapısının nasıl oluşturulacağı hakkındaki ön çalışmaların doğru ve eksiksiz bir biçimde analiz edilmesi gerekmektedir.

Bitrix24, şirketinizin ya da işyerinizin ihtiyaçlarını kolay bir biçimde yapılandırabilmeniz için pek çok işlevsel özelliği bir arada sunar. Müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri yönetiminin yanı sıra Bitrix24 CRM uygulamaları ile verilerinizin yönetimini, transferini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bitrix24 İle Ne Tür Veriler Transfer Edilebilir?

  • Müşteri databaseleri (e-mailler, kartvizitler, şirket bilgileri, telefon bilgileri vb.),
  • Başka bir uygulamadan müşteri, cari bilgilerini alma,
  • Müşteri databaseleri (e-mailler, kartvizitler, şirket bilgileri, telefon bilgileri vb.),
  • Kendi web sitenizden ya da başka bir web sitesinden veri çekme,
  • Bitrix24 Cloud versiyonundan Self-Hosted versiyonuna geçişte de firmamız migration (göç) hizmeti alabilirsiniz.

Bitrix24 çözümleri ile verileri iş süreçlerinde daha etkin kullanabilir ve bu veriler ile yaptığınız yatırımların kazanca dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bitrix24 ile mevcut verilerinizi çok kısa zamanda içe ya da dışa aktarabilirsiniz.

Tüm bunlar göz önüne alındığında veri transferi ve uyarlama gerçekleşmeden önce detaylı bir çalışma, gözlem ve analiz yapılması gerekmektedir. GLOBALNET alanında uzman ve deneyimli ekibi ile şirket verilerinizin güvenli ve sorumsuz bir biçimde transfer edilmesi, yeni sürece uyarlanması için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Bitrix24 ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekiplerimizden destek talep edebilirsiniz. Güvenilir, kullanımı kolay ve işlevsel özellikleri ile Bitrix24 sıradan bir CRM uygulamasından çok daha fazlasını size sunar.

ÜCRETSİZ KULLAN