On-Premise (Self-Hosted) Versiyon - Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER | CRM BPM Çözümleri Destek Eğitim Danışmanlık

On-Premise (Self-Hosted) Versiyon

Bitrix24 CRM uygulamasının bir diğer versiyonu ise On-Premise (Self-Hosted) olarak adlandırılmaktadır. Kuruluşunuza ait ister ofisinizdeki ağınız üzerindeki sunucunuzda, isterseniz de veri merkezinde barındırılan sanal ya da atanmış (dedicated) sunucunuz üzerine yüklenerek çalışmaktadır. Bu versiyon en az 50 çalışanı olan organizasyonlar için idealdir. Self Hosted versiyonda kişiselleştirme seçenekleri çok daha esnektir. Öyle ki küçük bir işletmenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir uygulamadan tutun da on binlerce çalışanı olan devasa bir şirketin komple iş altyapısına kadar tüm ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirme yapabilirsiniz. Cloud versiyonunda tek bir iş süreci yönetimi arayüzü bulunurken Self Hosted versiyonda uygun bir paket ile şirketinize ait alt departmanlar oluşturabilir ve bu alt departmanların kendi içlerinde iş süreçlerini yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

On-Premise (Self-Hosted) Avantajları

- Düşük sistem gereksinimleri
- Kullanıcının pozisyonuna göre yetkilendirme olanağı
- Web Cluster Uygulaması (çok donanımlı ortak sistem)
- Farklı departmanlara özel intranet altyapısı
- Performans denetimi
- Mobil uyumluluk
- Bir seferlik ödeme
Genel anlamda bu olanakları ile Cloud versiyona nazaran daha komplike altyapılarda daha verimli bir iş yönetimi sağlamaktadır. Ayrıca SSL, Google Authentication gibi ekstra güvenlik özelliklerine de sahiptir.

Şirkete özel bulut altyapısı

Bitrix 24 Self-Hosted versiyonu ile organizasyonunuz içerisinde size özel bir bulut altyapısına sahip olursunuz. Böylece video görüşmeler, doküman paylaşımı, bulut sürücü gibi ekstra özellikleri kullanabilmek ile birlikte Self Hosted versiyona özel Helpdesk, eLearning ve Idea Management (Fikir yönetimi) modüllerine de sahip olabilirsiniz.

Kişiselleştirme

Bu versiyonun belki de en önemli avantajı gelişmiş kişiselleştirme olanakları olarak göze çarpmaktadır. Uygulama size kaynak kodu ile birlikte verilmektedir. Böylece size özel CMS (İçerik Yönetim Sistemi) modülü sayesinde dilediğiniz tüm kişiselleştirmeleri yapabilirsiniz. Organizasyonunuza özel logo, size özel renklerde tasarlanmış arayüz, dilediğiniz dile uyarlama, kendi uygulama ve botlarınızı ekleme, ve daha bir çok olanağa erişebilirsiniz.

Ekonomi

- Bir seferlik ödeme
- Sınırsız kullanıcı ekleme
- İlk 12 ay ücretsiz güncellemeler
- Kaynak kodu
Kendi sunucu olanağınız yoksa GLOBALNET olarak sizler için Kurumsal Sanal Sunucu Barındırma Hizmeti vermekteyiz.
ÜCRETSİZ KULLAN