En iyi CRM. Üstelik ücretsiz!

Bitrix24 ürünü hakkında sıkça sorulan sorular.

Bitrix24 Logo

CRM (Customer Relationship Management), Türkçe’de Müşteri İlişkileri Yönetimi anlamına gelen bir yönetim metodudur. Şirketlerin müşterileri ile olan tüm etkileşimlerinin kaydedilmesine ve bu bağlamda ortaya çıkan verilere dayanılarak müşteri ilişkilerinin yönetilmesini esas almaktadır. CRM uygulamaları ile şirketlerin ticari etkileşimlerini kuvvetlendirmek, verimliliklerini arttırmak ve sonuç olarak karlılığı maksimize etmek mümkündür.

BPM (Business Process Management), Türkçe ’de İş Süreci Yönetimi anlamına gelen bir yönetim metodudur. İş süreçleri yönetimi, kuruluşunuzun iş süreçlerine baştan sona görünürlük kazandırır. BPM yöntemi, herhangi bir sürecini oluşturan tüm iş akışlarının düzenini, öngörülebilirliğini ve en önemlisi de verimliliğini artırmak; toplu iş akışlarındaki karmaşayı azaltmak içindir.

İş süreci yönetimi bir işin en başından en sonuna kadar analiz ederek, farklı senaryolarda nasıl çalıştığını modelleyerek, gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek, iyileştirilmiş süreci denetleyerek ve sürekli olarak optimize ederek gerçekleştirmiş bir disiplindir.

BPM, tek seferlik bir yöntem değil, yeniden yapılandırmayı içeren ve bir kuruluşun iş süreçlerini iyileştirmek için sürekli kullanılan, kullanılması gereken bir yöntemdir. İş süreçlerini belirlemek, izlenir hale getirmek, otomatikleştirmek, optimize etmek, verimliliğinizi artırmanıza ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olur.

Satın alma iş süreçleri, personel alımı gibi insan kaynakları iş süreçleri, doküman yönetimi, iş akışları yönetimi, takvim ve ajanda yönetimi, dijital pazarlama yönetimi gibi iş süreçlerinizi Bitrix24 üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerden denetleyebilir, yönetebilir ve takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Bitrix24, standart bir CRM uygulamasının çok ötesinde yapılandırılmış bir iş geliştirme aracıdır. Tüm müşteri etkileşimlerinizi ve şirket içindeki iletişiminizi tek bir platformdan yönetebilmenize olanak tanır.

 • Bulut desteği
 • Görev ve projeler oluşturma, kategorize etme
 • Şirket içi sosyal ağ ve anlık mesajlaşma aracı
 • İş akışları oluşturma ve yönetme
 • Üçüncü parti yazılımları API entegrasyonu ile Bitrix24 içinde kullanabilme
 • Şirket içi sürücüsünde tüm belgeleri ve medyaları depolayabilme, paylaşabilme
 • Entegre e-posta aracı
 • Takvim modülü
 • Şirket içi ve müşterilerle olan telefon görüşmelerini Bitrix24 içinden yapabilme

Ve daha birçok özelliği Bitrix24 CRM uygulamasında bulabilirsiniz.

Bitrix24 Intranet, sadece şirket yönetim ve çalışanlarının erişim, iletişim, yazışma gibi etkileşim sağlayabildiği, dış erişime kapalı özel ağdır.

Bitrix24 Extranet, müşteriler, iş ortakları gibi üçüncü tarafların, yani harici kullanıcıların çalışma grubundaki bilgileri tartışma, paylaşma, bilgilendirme vb. amacıyla sınırlı erişime izin vermeyi sağlayan, sadece extranet kullanıcılarının erişebildiği özel ağdır.

Bitrix24 Self-Hosted versiyonunda verileriniz kuruluşunuza özel sunucu veya sunucularda ya da tercihinize özel bir bulut alt yapısında barındırılır.

En az 50 kullanıcısı bulunan organizasyonlar için self-hosted versiyonu ideal olabilir. Self-Hosted versiyonunda özelleştirme alternatifleri daha fazla ve daha esnektir. (Ürünün ön ucunda logo, renk şeması, düzen, menü yapısı, sayfa içeriği, gadget’ları, CRM menüsünü ve alanları eklenebilir, değiştirilebilir veya kaldırılabilir vb.)

On-Premise versiyonunda şirketinize ait alt departmanlar oluşturabilir ve oluşturduğunuz alt departmanların kendi iş süreçlerini yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

Bitrix24 On-Premise versiyonu için tek seferlik ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Lisans anahtarı ve ürün güncellemeleri 1 yıllık abonelikle birlikte gelir.

Verilerinizi kendi sunucunuzda barındırma imkanına sahip değilseniz GLOBALNET kurumsal sunucu barındırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bitrix24 Cloud versiyon, Bitrix24’ün kendi bulut sunucularında yer alır ve kullandıkça ödeme seçeneği mevcuttur.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, organizasyonlar için idealdir. Bitrix24’ün web tarayıcısında ya da mobil uygulamada erişimi alt yapı gerektirmez.

Bulut hesapları için otomatik günlük yedeklemeler mevcuttur ve yedekleme geri yükleme prosedürü sadece ticari bir abonelikle birlikte kullanılabilir.

Çevrimiçi depolama alanı sınırı abonelik seçeneğine göre belirlenir.

Cloud hesabından Self-Hosted versiyonuna geçiş yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.bitrix24.com/about/blogs/what-is-the-difference-between-the-cloud-and-selfhosted-versions-.php bağlantısından Bitrix24 Cloud versiyonu ve Self-Hosted versiyonu arasındaki farkları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

GLOBALNET, şirket yapınız ve iş süreçleriniz ile ilgili ön analizlerde bulunur ve hangi Bitrix24 versiyonunu kullanmanız gerektiği konusunda size danışmanlık hizmeti sunar.

Bitrix24 uygulamasını şirketinizde kullanabilir ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz. Böylece zamandan ve giderlerinizden tasarruf edebilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Bitrix24 ücretsiz Cloud versiyonunda 12 kullanıcı için erişim hakkı bulunmaktadır.

 • Cloud versiyonunda; CRM+ paketinde 6 kullanıcı, standart pakette 50 kullanıcı, profesyonel pakette sınırsız kullanıcı için erişim hakkı bulunmaktadır.
 • Self-Hosted versiyonunda; Bitrix24.CRM paketinde 12 kişi için erişim hakkı mevcuttur. Business paketinde 50, 100, 250 ve 500 kişilik kullanıcı erişim hakkı ve enterprise paketinde 1000, 5000 ve limitsiz kullanıcı erişim hakkı seçenekleri mevcuttur.

Bitrix24, işbirlikçi bulut çözümleri arasından en güvenilir çözümlerden birisidir. Verileriniz sadece siz ve meslektaşlarınız için erişilebilir ve güvenilirdir. Bitrix24’e sadece genel yetkilendirmeden şirket verilerinin indirilmesine ve yüklenmesine kadar bir SSL bağlantısı üzerinden erişim sağlanır.

Bitrix24’te verilerinizin yedek kopyaları günlük olarak tutulur.

Bitrix24, web projeleri için de maksimum düzeyde güvenlik sağlama konusunda 10 yıldan fazla bir deneyime sahiptir.Bitrix24, servisin en üst düzeyde kullanılabilir olduğundan emin olmak için iki bağımsız veri merkezi ve yedek kümeleme teknolojisi kullanmaktadır.

Bitrix24, hem bulutta kullanılabilecek veya sunucunuza yüklenebilecek, bununla birlikte e-ticaret web sitesi gibi farklı araçlarla özelleştirilebilecek ve entegre edilebilecek işlevsel bir CRM ile birlikte gelir. Bitrix24’ün Self-Hosted versiyonu API ve kaynak koduyla birlikte gelir. Cloud versiyonu için REST API kullanılabilir.

Kendi kendine barındırılan Bitrix24 sürümlerinde (Self-Hosted) kaynak koduna direkt erişim sağlandığı için tamamıyla özelleştirilebilir.

GLOBALNET olarak Bitrix24 uygulaması kullanmakta olan şirketlerin yaşadığı altyapı ve kullanım problemlerine etkin çözümler üretmekteyiz. Uzman ekibimizden bizle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları için %15 indirim uygulanmaktadır. Bu kapsamda akademik kurumlar, sivil gruplar (siyasi gruplar dahil), kar amacı gütmeyen kuruluşlar, vakıflar, dernekler, sivil toplum örgütleri, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, inanç temelli kuruluşlar, (cami, diyanet ve yardım kuruluşları dahil) sağlık endüstrisi, iş örgütleri, devlet kurumları (belediye, ilçe, eyalet) indirim uygulamasına dahil edilmektedir.

Bitrix24 Self-Hosted versiyonu için lisans süresizdir, isteğiniz doğrultusunda yıllık güncellemeleri alabilirsiniz. Cloud versiyonu için 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ya da 24 aylık lisans satın alabilirsiniz. Tüm güncelleme, lisans yenileme gibi işlemleriniz için GLOBALNET uzman ekipleri sizlere sürekli ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Lisans yenileme işlemi için uzman ekibimizle iletişime geçebilir ve yeniliklerden güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Düzen, organizasyon ve hiyerarşi yapısı her şirket için vazgeçilmez bir özelliktir. Bitrix24’te şirket hiyerarşisini ve çalışanların görev, yetki ve erişim haklarını belirleyebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız yapılandırma hizmeti ile şirket yapınızı ve yetki dağılımlarını özelleştirebilirsiniz.

E-mail, WhatsApp, muhasebe, logo yazılımları, telefon, bulut santral, çağrı merkezi, ERP uygulamaları, dijital pazarlama mailing, Logo entegrasyonu, SAP entegrasyonu, E-ticaret siteleri ile entegrasyon, T-soft entegrasyonu, Ideasoft entegrasyonu vb. gibi farklı uygulamalarınızı Bitrix24 ile entegre edebilir ve verilerinizin yönetimini, takibini tek bir yerden yapabilirsiniz. Uygulamalar ve entegrasyon hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan yaptığınız ya da aldığınız arama bilgilerini (kimin aradığı, aramanın tarihi ve süresi vb.)  CRM’ ye kaydedebilirsiniz. CRM’ ye kaydedilen aramalara notlar ya da sesli notlar da ekleyebilirsiniz.

GLOBALNET, Bitrix24 Türkiye Gold Partner İş Ortağıdır ve müşterilerine kesintisiz destek ve kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır. Siz de tüm iş süreçlerinizi daha kolay hale getirmek, müşterilerinizle daha sıkı ilişkiler kurmak, çalışanlarınızın performansını artırmak için verilerinizi Bitrix24’e taşıyabilirsiniz.

Verilerinizi Bitrix24’e taşımak ve oradan yönetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli! Bitrix24’e üye olmak isterseniz https://bitrix24.globalnet.com.tr/kayit bağlantısını tıklayabilirsiniz.  Bitrix24’ü ücretsiz olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cloud sürümü ücretli versiyona geçişte kullanacağınız promosyon kodu için ve/veya On-Premise (Self-Hosted) versiyonu satın almak için GLOBALNET ile temasa geçebilirsiniz.